Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler kredi kartı özellikli banka kartı olan ‘Bankkart’ ya da ‘Genç Bankkart’ kullanarak dilediği her yerde online alışveriş yapabilir. Bankanın sunduğu kartlar yurt içi tüm ATM’lerde kullanıldığı gibi internetten yapılacak alışverişlerde de başarılı bir şekilde tercih edilmektedir. Yazımızın devamında Bankkart hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Ziraat Bankkart Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Bankkart hem kredi kartı hem de hesap kartı olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle üye iş yerlerinde taksitli alışveriş imkanı sunarken ayrıca aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olarak bu karta sahip olabilirsiniz. Bankkart kullanıcıları her kullanım sonrasında puanlar kazandığı için bu puanları biriktirerek online alışverişlerde kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik ülkemizdeki tüm ATM’lerde geçerli olan Bankkart, yurt dışında da Master/Visa amblemli her yerde kullanılabilir.

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler bankanın resmi web sitesi üzerinden sunulan bilgilere göre hızlıca işlemlerini tamamlayabilir. Bankkart 3D Secure yani 3 boyutlu güvenlik sistemiyle donatıldığı için sorunsuz olarak harcamalarınıza devam edebilirsiniz. Web sitesi, internet şubesi, mobil şube, ATM ve banka şubelerinden bu karta başvurmanız yeterlidir.

Ziraat Bankkart Gold ve Premium Kredi Kartı

Temassız özelliğe sahip olan Bankkart Gold, üye iş yerlerinde kredi kartı olarak kullanılmaktadır. Taksitli alışverişin yanı sıra puan biriktirebileceğiniz bu kart Türkiye’deki tüm ATM’lerde tercih edilebilir. Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için tasarlanan Bankkart Gold, 7/24 nakit avans çekebilmenizi sağlar. Üstelik temassız işlemlerinizi kredi kartı özelliği açık ise 250 TL’ye kadar şifresiz olarak tamamlayabilirsiniz.

Bankkart Platinium kart sahibi olanlar da birbirinden farklı avantajlarla karşılaşır. Yine 3 boyutlu güvenlik sistemini devreye alan bu kart yurt içi ve yurt dışında kullanılabilir. Hem temassız hem de hızlı bir alışveriş yapmak için Bankkart Premium talep etmeniz durumunda pek çok kanalı kullanabilirsiniz. O halde özet olarak Ziraat bankası kredi kartı başvurusu için Ziraat mobil, banka şubeleri, SMS bankacılığı, ATM, 0850 258 00 00 çağrı merkezi, internet şubesi ya da bankanın resmi web sitesi üzerinden hizmet alabilirsiniz.