Vakıfbank POS Destek Hattı 2020

Telefon yolu ile kurulan ve iş yeri ile banka arasında ilişkinin bulunduğu, müşterilerin kartla ödemelerini rahatlıkla yapabilmesini sağlayan cihaza POS cihazı denir. İçinde bulunduğumuz zaman diliminde hemen her iş yerinde, her mağazada ve her kafe de bulunan Vakıfbank POS cihazları gündelik yaşamda insanların daha az nakit para taşımasını ve tek kartla işlemlerini kolaylıkla halledebilmesine ortam sağlıyor.

Vakıfbank POS Destek Hattı

Vakıfbank POS cihazı kullanan iş yerleri, istedikleri zaman Vakıfbank POS destek hattına ulaşım sağlayarak birçok konuda bilgi alabiliyor. Vakıfbank’ın iş yerlerine sağladığı birçok avantajdan faydalanabiliyor ve destek alabiliyor.

Vakıfbank POS Destek Hattından Neler Yapılabilir?

İş yeri yönetimi olarak Vakıfbank POS destek hattına bağlanılarak o günün satış raporları menüsü ile günlük satış ya da genel olarak performans istatistiklerine bakılabiliyor. Bunun yanında hangi yaş grubuna gelen müşterilerin cinsiyetine ve medeni durumuna ulaşabileceği aynı zamanda işletmesini bunlara göre değiştirebileceği verileri de müşteri raporları menüsünden alabiliyor. Günlük işlemlerinin daha fazla detayına, bloke çözümlemelerine de destek hattından ulaşabiliyor. Alışverişlerin zaman dilimlerini ve alışveriş sayısını da analiz raporları menüsü ile görebiliyor. Kampanyalar hakkında bilgi alımını da rahatlıkla yapabiliyorlar.

Vakıfbank POS Destek Hattına Nasıl Bağlanılır?

Vakıfbank POS destek hattı bağlamında telefon numarası olan 0212 473 60 54 hattından pos ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz.