Vakıfbank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Yakın zamanda sunduğu bireysel destek paketi dışında avantajlar sunan Vakıfbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi için yeni kredi paketleri hazırlıyor. Vakıfbank, birçok tüketicinin bu imkândan yararlanmasını sağladı. Normalleşme sürecinde de yeni paketler hazırlamaya devam eden Vakıfbank, mesleklere yönelik desteklerini sürdürüyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Yeni Paketler

Vakıfbank yeni kredi paketleri ile müşterilerine fırsatlar sunuyor. Her ihtiyaca yönelik olarak sunduğu ihtiyaç kredilerinin yanı sıra diğer kredi hizmetleri de müşterilerini bekliyor.

En yeni krediler -2021 ;

  • Avantajlı konut kredisi
  • Taşıt kredisi
  • Sosyal hayatı destek kredisi
  • Tatil destek kredisi
  • Avukatlara özel kredi
  • İhtiyaç Kredisi

Özellikle en yeni ihtiyaç kredisi paketi ile bu yıl tüm ihtiyaçlarınızı ve geciken ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Hayalleriniz artık sadece Vakıfbank’la bir tık yakınınızda. Gerekli başvuru kanallarını kullanarak kredinize ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Sağlık, eşya, elektronik, mobilya, eğitim, market, alışveriş, çeyiz, düğün ve daha birçok ihtiyacınızda nakit olarak size destek olan Vakıfbank 60 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Kredi başvurunuzu SMS ile anında yapabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı, mobil uygulama ya da şube üzerinden de başvurunuz hemen yapabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır?

SMS ile kredi başvurusu yapmanız için KREDI yazın ve bir boşluk bırakın. T.C. yazın ve bir boşluk bırakın. Aylık gelirinizi belirterek 5724 numarasına kısa mesaj gönderim sağlayın. 60 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisinden yararlanmak için ödeme seçeneklerini belirleyin. Aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir eşit taksit, son taksit balon ödemeli, değişen serbest taksit yöntemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Tablosu

3.000 Türk lirasından 125.000 Türk lirasına kadar tercih edebileceğiniz kredi tutarını, 3 aydan 60 aya kadar vade seçeneği seçebiliyorsunuz. %0,98 faiz oranından yararlanabiliyor ve sadece kredi tutarının %0,5 oranında BSMV ödüyorsunuz.

50.000 Türk lirası İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

50.000 Türk lirası kredi için 60 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde %0,98 faiz ödüyorsunuz. 1.166,32 aylık taksit ödemelerinizi, yılık faiz oranı olan %15,3311 oranıyla geri ödüyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ise 50.000 Türk lirası kredi üzerinden %0,5 faiz ile hesaplanır, kredi tahsis ücreti oranı üzerinden ise %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınır. 50.000 Türk lirasını 35 yaşındaki tüketicinin kullanacağı varsayıldığında 389,32 Türk lirası olarak sigorta primi belirlenir. Efektif faiz oranı, sigorta primi ve kredi tahsis ücreti hesaplanırken kredi tutarı göz önünde bulundurulur.

Vakıfbank Kredi Başvuru Kanalları

Vakıfbank bireysel kredilere başvurmak için başvuru yöntemleri kolaylık sağlıyor. Kullanılacak olan başvuru yöntemleri arasında cep telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama bulunmaktadır. Mobil uygulama için kullanılan başvuru yöntemi krediler bölümünden gerçekleştirilir. İnternet bankacılığı üzerinden aynı şekilde dilediğiniz kredi ürünlerini inceleyebilir, kredi hesaplama aracını kullanarak, dilediğiniz kredi türüne ulaşabilirsiniz. Vakıfbank şubeleri ise her noktada bulunmaktadır.

Size en yakın şubeyi bulmak adına web sitesinden iletişim adreslerine ve şubelerine ulaşabilirsiniz. Şubeye giderek kısa sürede kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Aynı zamanda SMS ile başvuru yapmanız oldukça kolay. Onaylanan krediniz için istenen belgeler var ise bu belgelerle birlikte banka şubesine gitmeniz ve ibraz etmeniz gerekebilir. Belgeler; talep edeceğiniz kredi türüne, miktarına ve vadesine göre sizden talep edilir. Bazı yüksek limitli krediler için şubeye başvurmanız daha avantajlı olur. Ön bilgi alabilir, istenen belgeleri getirerek başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.