Şok Market Para Transferi, Şok İşlem

Şok Market Para Transferi, Şok İşlem

Nkolay fatura tahsilat şirketi ve Şok Marketler zinciri Şok işlem adında yeni bir projeye imza attılar. Şok işlem adı verilen bu proje ile bütün şok marketlerde, bankalar arası para transfer işlemleri gerçekleştirebilir hale getirildi. Şok Market Para Transferi bütün şok marketlerde geçerlidir.

Şok Market Para Transferi; Gelişen teknoloji sayesinde hayatımızı kolaylaştıran birçok teknolojik projeler faaliyete girmiştir. Bunlardan birisi de Bankaların geliştirdiği para transferi işlemleri, Teknoloji’nin gelişiminden önce posta yoluyla paralar transfer edilirken günümüzde ise tek tuşla para transfer işlemleri gerçekleşmektedir. Para transferlerini bankalardan,  bankaların internet adreslerinden, bankaların mobil uygulamalarından gerçekleştirebilirken böyle bir kolaylık varken işimizi daha çok kolaylaştıracak olan Şok İşlem sayesinde bütün şok marketlerden para transfer işlemi gerçekleştirebileceğiz.

Şok Market Para Transfer İşlemi Nasıl Yapılır?

Şok Market Para Transfer İşlemi Nasıl Yapılır?; Çok acil bir şekilde bir arkadaşınıza para mı göndermek istiyorsunuz Türkiye’nin her köşesinde şubesi bulunan Şok Markete girip kasaya ilerleyip şok işlem yapmak istiyorum dediğinizde şok market personeli Para transfer işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir para gönderebilirsiniz.

Şok İşlem Para Transfer İşlemi

Şok Market Para Transfer İşlemi İçin Neler Gerekir

Şok Market Para Transfer İşlemi İçin Neler Gerekir?; Şok marketlerde şok işlem ile para transferi işlemleri için herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmaz fakat para transferi için gerekli birkaç bilgiye ihtiyacınız olacaktır.

Kasiyerin Size Soracağı Sorular;

  • Kasiyer hangi bankaya para transferi yapacağınızı soracaktır; Hangi  bankaya para transferi işlemi yapmak istiyorsanız o bankanın adını söylemeniz yeterlidir. ( örnek; garanti bankası, ziraat bankası, qnb Finansbank )
  • Para transferi yapacağınız kişinin Adını Ve Soyadını soracaktır.
  • Para transferi Yapacağınız kişinin banka bilgilerini soracaktır.
  • Sizin adınız soyadınız ve kişisel bilgilerini soracaktır.
  • Telefon numaranızı soracaktır.

Şok Market Para Transfer İşlemi Ne Kadar Sürede Gerçekleşir

Şok Market Para Transfer İşlemi Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?; Şok market para gönderme işlemi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. En kısa 2 dakika en uzun 5 dakika içerisinde para gönderme işleminiz gerçekleşir ve telefon numaranıza nkolay tarafından onay mesajı gelir.

Şok Market Para Transfer İşlemi Ücreti Nedir?

Şok Market Para Transfer İşlemi Ücreti Nedir?; Bankalar dahil bir çok işletme para transfer konusunda kişilerden ücret talep eder. Peki şok marketler zinciri yeni piyasaya sürdüğü şok işlem projesinden ne kadar ücret talep ediyor.

Para transferi yapılacak bankadan bankaya transfer ücretleri değişiklik gösterebilir fakat ortalama olarak;  50 Türk Lirası para transferinde 7.5 Türk Lirası komisyon ücreti temin eder.

Şok Market Para Transfer İşleminde Yabancı Para Transferi Gerçekleştire bilir miyim?; Şok mağazalarında gerçekleştirebileceğiniz şok işlem para transferlerinde sadece Türk Lirası (TL) üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Şok Market Para Transfer işlemlerini Ne Zaman Yapabilirim ?; Cumartesi ve Pazar günü dahilHaftanın 7 günü açık olan şok mağazalarında mağaza açılış 09:00 ve kapanış 22:00 saatleri içerisinde para transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz.