Kredi Kartını Nakit Paraya Çevirme

Kredi kartı kullananlar bilir ki kredi kartında bulunan kredi limitindeki para miktarını atm kullanarak para çekme işlemi gerçekleştiremeyiz. Kredi kartımda bulunan parayı nasıl nakit çevirebilirim? diye düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Kredi Kartını Nakit Paraya Çevirme Yöntemleri

Çok acil nakit paraya ihtiyacınız var ve nereden para bulacağınızı bilmiyorsunuz, o zaman yapacağınız tek alternatif kredi kartınızı nakite çevirmek olacak. Kredi kartınızı nasıl nakite çevireceğinizi bilmiyorsanız işte tam size göre kredi kartını nakite çevire yöntemleri.

Kuyumcudan Altın Alarak Kredi Kartını Nakit Paraya Çevirmek

Kredi kartınız ile kredi kartı geçerli kuyumculardan acil nakit ihtiyacınız kadar altın alıp bu altını kabul ederse aynı kuyumcuda, kabul etmezse farklı bir kuyumcuya giderek kredi kartınızla aldığınız altını bozup nakit paraya çevirebilirsiniz.

Kuyumcudan altın alarak kredi kartını nakite çevirme
Kuyumcudan Altın Alarak Kredi Kartını Nakite Çevirmenin Zararı Var mıdır?

Başlıkta yer alan ” kuyumcudan altın alarak kredi kartını nakite çevirmenin zararı var mıdır?” sorusunun cevabı kısa ve net bir şekilde yoktur.

Online Altın Alarak Kredi Kartını Nakite Çevire bilir miyim ?

Türkiye’de internet üzerinden Altın satışı gerçekleştiren birçok internet sitesi mevcuttur. Bu sitelerden kredi kartı kullanarak tek tuş ile altın alıp, tek tuş işe altını bozdurabilirsiniz.

Peki hangi internet sitelerinden kredi kartımla altın alışverişi yapabilirim?; Günümüzde bir çok e-ticaret sitesi altın, gümüş, takı satımı gerçekleştirmekte. Güvenilir olan siteler şu şekilde sizlere sıralayabilirim; Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi sitelerden altın alıp geri bozum yaparak kredi kartınızı nakite çevirebilirsiniz.