İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye İş Bankası, cumhuriyetin ilk bankası olarak ülkemizdeki varlığını sürdürmektedir. Bu bağlamda, sıklıkla müşterilerin tercih etmekte olduğundan bireyler İş Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemlerinden kısa olanlarını tercih etmektedirler. Sizlere bu sayfada açıklayacağımız müşteri temsilcisine bağlanma yöntemi 2020 yılında da varlığını sürdürmektedir.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak

İş Bankası Müşteri Temsilcisi Numarası: 0850 724 0 724

İş Bankasına yönelik olarak direk olarak müşteri temsilcisine bağlanma yöntemini açıklamadan önce bir takım öneriler sunalım. İş Bankası çağrı merkezi müşterilere 7/24 düzeyinde hizmet vermektedir ve bu sayede bankacılık işlemleri çözümlenebilmektedir. Fakat, her zaman çağrı merkezinde sıra beklemek istemeyebilirsiniz. İşte bu nedenden dolayı, sizlere İş Bankası’nın resmi sitesi olan https://www.isbank.com.tr  adresini öneriyoruz. Bu sayede internet şubesine giriş sağlayarak kolaylıkla banka işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra İşCep mobil uygulaması ile de tüm işlemler kolaylıkla halledilmektedir. Şimdi İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020 yolunu anlatalım:

  1. “444 02 02” veya “0850 724 0 724” numaralarından birini aramanız gerekmektedir.
  2. Daha sonra karşınızda gelecek olan sesli yanıt sisteminden yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz gerekiyor.
  3. Daha sonra ise sesli yanıt sistemi sizi ilgili menüye aktaracaktır. Daha sonra “0”ı tuşlayarak hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlantı sağlayabilirsiniz. Müşteri yoğunluğuna göre birkaç dakika beklemeniz gerekebilir.