İş Bankası 2020 Pos Destek Telefon Numarası

Türkiye İş Bankası’nın, üye iş yerlerine vermekte olduğu pos cihazlar için özel ve nitelikli hizmetlerden faydalanılabilmesi için, pos destek hattını aktif etmiştir. İş Bankası pos destek hattı veya telefon numarası nedir diye araştırmakta olan bireylere bir rehber niteliğinde yazı hazırlamış olduk. Dilerseniz İş Bankası müşteri hizmetleri anında bağlanma yollarını deneyebilir yada direk pos destek hattını arayarak pos cihazı ilgili tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz. İş Bankası pos destek hattı, pos cihazlarınız için tüm sorunlara cevap bulmanız için sunulmaktadır.

İş Bankası Pos Destek Hattı

İş Bankası pos cihazını kullanmakta iseniz ve sizlerde çağrı merkezi üzerinden destek almak istiyorsanız “0850 724 7 767” numaralı İş Bankası pos destek müşteri hizmetleri numarasını arayarak ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. Bu numarayı 7/24 dilediğiniz zaman arayarak üye iş yerinizde kullandığınız pos cihazınız ile alakalı sorunları iletebilirsiniz. İş Bankası üye işyerlerine oldukça avantajlı kampanyaların sizlere sunulduğunu söylemek isteriz. Sizde  İş Bankası’nın üye iş yeri olarak firmanızda İş Bankası pos cihazı kullanabilir ve bu tüm aktif bulunan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Pos Destek Telefon Numarası

Pos makinesinde yada yapılan işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda 7/24 saat ulaşılabilen 0850 7247767 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.