ING Bank POS Destek Hattı 2020

ING Bank, ülkemizde hizmet vermeye devam eden yabancı sermayeli özel bir bankadır. Bireysel olarak müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık ve finans hizmetlerinin yanında kurumsal müşterilerine de hizmet vermekte olan banka, bu alanda üye iş yeri sahiplerine ING Bank POS hizmetleri adı altında seçenekler sunmaktadır. ING Bank POS paketleri arasından işletme sahipleri kendisine yönelik olarak uygun paketi tercih etmekte ve uygun koşullarda POS hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

2020 ING Bank POS Destek Hattı Telefon Numarası

Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda banka tarafından sağlanan ING Bank sanal POS, POS cihazı ya da yazarkasa POS gibi pek çok ürün hizmete tabii tutulmaktadır. Bankanın üye iş yeri sahipleri, ING Bank sanal POS ve bunun gibi diğer POS hizmetlerinden faydalanabilmesi için bankaya başvurması gerekmektedir. Bankanın bu hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için ING POS Destek Hattı telefon numarası üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir.

2020 ING POS Destek Hattı telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri vasıtasıyla gerçekleştirilen görüşmelerde ekstra olarak cihaz ile alakalı herhangi bir arıza durumu, iade talebi, hat ile alakalı yaşanan problemler ya da buna benzer çeşitli durumlar hakkında da bilgi alınabilmekte ya da teknik ekip talep edilebilmektedir. Bu sebep ile üye iş yeri sahiplerinin faydalanabileceği POS Destek Hattı numarası 0850 222 0 767’dir.