Gizlilik Politikası

Kredi Kartı Başvuru portalını kullanarak, Gizlilik Politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.

1- Kredi Kartı Başvuru, sitemiz ve tüm alt kategorilerde paylaşılan bilgi, yazıların doğruluğuna, kullananların ihtiyacını karşılayacağına ve yayında kaldığı süre boyunca güvenli ve geçerlilik süresinin geçmeyeceğine dair herhangi bir güvence vermez.

2- Kredi Kartı Başvuru üzerinde yorum yaparken, kayıt olurken veya sitenin herhangi bir alanında paylaşmış olduğunuz “E-Posta, İsim” seçiminde kişisel bilgiler adli makamlar istemediği sürece üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

3- Kullanıcıların Kredi Kartı Başvuru sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler ve diğer bilgilerden yararlanması sonucunda oluşan zararlardan makale editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz.

4- Kredi Kartı Başvuru sitemizde paylaşılan makaleler içerik editörlerimiz tarafından özgün bir şekilde yazılmaktadır. İnternet sitemizdeki makaleleri alıntı yaparken altına sitemize yada ilgili başlığa yönlendirici bir bağlantı eklemek zorunludur. Aksi taktirde hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır.

5- Kredi Kartı Başvuru sitesindeki kullanıcıların ve okuyucuların yapmış oldukları yorumlardan, yorumlarda kullandıkları adlardan ve yorum içeriğindeki hak mahrumiyetlerinden Kredi Kartı Başvuru editörleri ve yöneticilerin hiçbiri görevli tutulamaz.

6- Kredi Kartı Başvuru üzerinde paylaşılan her türlü içerik üzerinde gerçek sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişi ve kurumların, söz konusu hakkında içerik ile alakalı iletişime geçmeleri durumunda, içerik tamamen yayından kaldırılır. İletişim Bilgilerimiz

7- Kredi Kartı Başvuru’ya giriş yaparken yada yorumlarınızda kullandığınız e-posta adresinize siz istemediğiniz sürece asla mail gelmez. Rahatsız edici mailler ve spam gönderilmez.

8- Kredi Kartı Başvuru portalı Gizlilik Politikası yazısı istenildiği zaman değiştirilebilir ve bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

9- Kredi Kartı Başvuru portalını kullanarak yukarıda yazılı olarak beyan edilmiş tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Yasal Uyarı: kredikartibasvuru.net adresinde (Kredi Kartı Başvuru olarak anılacak) yer edinen içerikler kati bilgiler değil, editörlerin kendi yorumlarıdır. Editörlerin kendi yorumlardan doğacak problemler hakkında Kredi Kartı Başvuru editörleri sorumlu tutulamaz. Kredi Kartı Başvuru üzerinde yer alan içerikler bankaların resmi sitelerinden derlenmiş olup, en doğru bilgiye gene bankaların resmi sitelerinden veya bizzat fiziksel şubelerinden ulaşabilirsiniz.