Garanti Bankası Pos Destek Hattı (444 0 339)

Garanti Bankası’nın üye işyerlerine verilmekte olan POS cihazları sayesinde, işletmenize kredi kartıyla yoluyla girdi sağlayabilirsiniz. Garanti Bankası bu hizmetiyle kendisine üye işyerlerine oldukça pratik ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı

Garanti Bankası’nın vermekte olduğu özel pos destek hattına 0 212 444 0 339 numaralı telefon ile ulaşılabilmekte ve karşılaşılan sorunlar hakkında çok kısa süre içerisinde hızlı çözümler alınabilmektedir. Söz konusu hat 7 gün 24 saat boyunca bireylere hizmet vermeye devam etmektedir. Masaüstü POS, Yazarkasa POS, DCC POS, Sanal POS, Temassız POS, Döviz POS, Ortak POS gibi pek çok türde POS ürünü, banka tarafından bireylere özel olarak sunulmaktadır. Bunun banka tarafından yapılan yenilikler ve gelişmeler düzenli olarak pos cihazları yolu ile üye işyerine sunulmaktadır. Böylelikle teknolojinin sağlamış olduğu nitelikli hizmetler hızlı bir şekilde kullanılmaya başlamakta ve bu da işyeri sahiplerine ciddi şekilde avantajlar kazandırmaktadır.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu ve Mail Adresi

Garanti Bankası pos destek hattı vasıtası ile işletme sahiplerinin yararlanmış olduğu avantajlı promosyonlar ve nitelikler farklı işyerlerini de Garanti Pos’a yöneltmektedir. Bunun için işletme sahiplerinin garantipos.com.tr adresine giriş yapmaları ve daha sonra karşısına çıkan formu doldurarak iletmesi gerekiyor. Söz konusu site ayrıca işyeri kampanyalarını ve kampanya kazananlarını da site üzerinden duyurmaktadır. Mail olarak posta@garanti.com.tr adresine mail atılması ile de aklınıza gelen her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanında  0 212 444 0 338 numaralı hattı arayarak istek ve şikayetler de bankaya iletilmektedir.