Fiba Banka Kredi Kartı Başvurusu 2020

Fiba Banka Kredi Kartı Başvurusu 2020

Fiba Banka, olarak artık ülkemize gerçek bir banka hizmeti sunuyoruz ve oldukça uygun faiz oranları ile Türkiye halkımızın yanında oluyoruz. Kısa zamanda çıktığımız bu yolculuk bizler için oldukça hızlı bir şekilde ilerledi ve sizlerin sayesinde çok iyi yerlere başarı ile gelmeyi sağladık, özellikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın çiftçilik, sanayicilik konusunda onların yanında olduk ve desteklerimizi sağladık. Her zaman bankacılık konunda ön planda olmaya ve halkımıza gereken hizmeti sunmaya kendimizi adamış olarak, sizlere bütün bankacılık hizmetlerini en iyi şekilde sunuyoruz ve iyi şekilde de hissetmenizi sağlıyoruz. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Fiba Bankamıza mutlaka uğrayın ve hemen aramıza katılın.

Fiba Banka Kart Limiti

Günümüz zamanında her zaman bizlerle beraber olan ve rahat bir şekilde alışveriş yapmamızı sağlayan kredi kartı hizmetimiz ile sizlere gerçek bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Her zaman yanınızda olan kredi kartımız ile her zaman istediğiniz gibi harcama yapabiliyorsunuz ve rahat ödeme kolaylığı ile de hiçbir sıkıntı yaşamadan kolay ödeme yapabiliyorsunuz. Sizler için her yönü ile özel olarak tasarlanan kredi kartımız tam olarak sizlere uygun bir kart ve özellikleri ile de her zaman sizleri kendisine çağırıyor ve kullanmaya davet ediyor.

Kart limiti de her zaman sizlerin rahatı, kolay ödemenizi sağlamak amacıyla aylık bütçeniz ile doğru orantılı şekilde hesaplanarak sizin için özel şekilde kart limiti oluşturuluyor ve sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Genellikle resmi gelir bütçesi olmayan vatandaşlarımız için 1000 TL veya 2000 TL kart limiti uyguluyoruz eğer asgari ücretli çalışan veya daha yüksek bir gelire sahip birisi iseniz, 5000 TL veya 6000 TL gibi ya da maaşınızın yüksekliğine göre limit oranı uyguluyoruz.

Fiba Banka Faiz Oranları

Kredi kartı faiz oranları bütün Türkiye halkı tarafından oldukça fazla bir şekilde düşünülmektedir ve bu duruma göre hangi banka müşterisi olacaklarına karar vermektedirler. Bizler bu durumun sizler için ne kadar önemli olduğunu anladıktan sonra sizlere muhteşem bir hizmet sunarak faiz oranlarını, sizler için oldukça az bir şekilde tuttuk ve kullandığınız para miktarının çok üstünde bir ücret ödemenizin önüne geçmiş olduk. Bu fırsatımız ile sizler her zaman kredi kartımızı rahatlıkla kullanabileceksiniz ve düşük faiz oranları ile de kolaylıkla ödeme fırsatına sahip olacaksınız.

Faiz oranlarımız, günümüz dünyası enflasyon oranları ile eş değer bir durumumda olması için özel olarak düşünülerek ayarlandı ve sizlerin herhangi bir sorun yaşaması engelledi. Genel Kredi Kartı Faiz oranlarımız %5 %7 gibi oranlar uygulanıyor ve bu oranlar sizlerin kredi kartı harcamanıza göre ayarlanıyor. Faiz oranlarımızda sizler için gereken önemi sağlıyoruz ve bankamızın ve siz değerli müşterilerimizin etkilenmemesi için gerekenleri yapıyoruz.

Fiba Banka Aidat Ücretleri

Bir banka müşterisinin en çok merak ettiği durumlardan bir tanesi de aylık kart aidat ücretinin ne kadar olduğu ve bu aidat ücretinin nasıl belirlendiğidir. Sizlerin bu durumuna şöyle cevap verebiliriz aidat ücreti, sizlerin kredi kartı kullanımınıza göre aylık ödemeniz gereken miktardır ve her banka kredi kartı tarafından bu ücret talep edilmektedir. Ama tabi ki de tek farkla, bu fark aidat ücretinin daha düşük veya daha yüksek ücretli olması. Sizlere şunu söyleyebiliriz ki diğer bankalara göre en düşük aylık aidat ücretini bizler alıyoruz ve bu sayede sizlerin daha fazla aidat ücreti ödemenizi engelliyoruz.

Kredi Kartımızın aylık aidat ücreti her zaman düşük oranlar ile hesaplanmaktadır ve enflasyon gibi durumlar göz ardı edilerek karar verilmektedir. Genel bir banka kredi kartı Aidat ücretimiz 10 TL yani %0.5 veya %0.8 gibi oranlarda değişim gösteriyor, bu değişimler kredi kartınızın kullanım miktarına ve uzun kullanım süresine göre sistemimiz tarafından verilen oranlar doğrultusunda ayarlanmaktadır ve sizlerin herhangi bir sorun yaşamaması için bizler tarafından gerekenler yapılmaktadır.

Fiba Banka Kredi Kartı Teslim Süresi

Kredi kartı başvurunuzu çok rahat bir şekilde bizler tarafından yapabildiğiniz gibi, oldukça rahat bir şekilde de teslim alabilirsiniz ve uzun süre bekleme gibi bir durum ile karşılaşmazsınız. Kredi kartınız dilerseniz üzerinde isminiz yer almadan hazır bir şekilde şubemizde bulunan kredi kartlarından teslim edilebilir ve sizlerde hemen kullanabilirsiniz.

Bu yöntem eğer çok hoşunuza gitmez ve kullandığım kredi kartımda kendi ismimi ve soy ismimi görmek istiyorum derseniz de o zaman sizler için bir kredi kartı özel olarak hazırlanır ve oldukça kısa bir süre içerisinde yani en fazla 1 hafta içerisinde tarafınıza teslim işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede yine çok rahat bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizler için her kolaylığı sağlayan bizler sizleri memnun edebilmek için ellerimizden geleni yapıyoruz ve bu durumu bütün arkadaşlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Merak etmeyin kredi kartınızın her an her yerde nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.