Enpara’lı Oyunseverlere Steam’de %30 İndirim !

Steam üzerinden oyun satın alıcak enpara.com kredi kartı kullanıcıları 50 TL’ye kadar yaptığı alışverişlerinin %30’unu enpara.com karşılayacak.

Enpara.com Steam %30 İndirim

Boş zamanlarını oyun oynayarak geçiren oyunseverlere yönelik bir kampanya yapan enpara.com, Steam üzerinden oyun satın alan veya oyun satın almak isteyenler için enpara kredi kartıyla satın alma işlemi gerçekleştiren herkese yaptığı alışverişin %30’unu geri iade ediyor. 

Steam üzerinden Enpara Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişlerde enpara.com alış veriş tutarının %30’unu vadesiz TL hesabınıza geri göndermektedir. 

Steam %30 İndiriminden Faydalanmam İçin Gereken Şartlar Nelerdir? 

Steam üzerinden enpara.com kredi kartınızı kullanarak yaptığınız alışveriş tutarının %30’unu enpara sizin vadesiz TL hesabına geri göndermektedir. Peki bu kampanyadan faydalanmak için gerek şartlar nedir? Steam %30 indirim kampanyasından faydalanmak isteyen enparalılar sadece “ayın enpara’lısı” olmanız yeterlidir. 

Steam %30 İndirimi Ne Zamana Kadar Sürecek? 

1 Martta başlayan indirim kampanyası 31 Mayısa kadar sürecektir. 31 Mayıs’a kadar enpara kredi kartınızla yaptığınız Steam alışverişlerinizde %30’luk indirim hesabınıza yansıyacaktır.

Steam Üzerinden Satın Aldığım Ürünü İade Etsem Kampanya’dan Yararlanabilir miyim? 

Steam üzerinden satın aldığınız ürünleri iade ettiğiniz için kampanyadan faydalanamazsınız. İade işlemi gerçekleştiğinde kredi kartınıza yatırdığınız ücret geri iade edilir.