Enpara Pos Destek Hattı 2020

Enpara Pos Destek

Enpara POS cihazı tabir edilmesi gerekirse kredi kartı alışverişinin yapılmasına yardımcı olan elektronik bir cihaz olarak tanımlanır. Sanal paranın kullanımının artmasının yanında müşteriler ödemelerini kartla yapmaya başlamışlardır. Bu nedenle iş yerlerinin farklı bankaların POS cihazlarını edinmelerine sebebiyet sağlamıştır. Enpara üye iş yeri olarak müşterilere daha çok satış yapabilir ve pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ancak, belirtmemiz gerekiyorki Enpara hizmeti, QNB Finansbank’a bağlı bir kuruluş olmaktadır. Bu nedenle Enpara, Finansbank’ın pos destek hizmetini kullanmaktadır.

Enpara POS Destek Hattı ve POS Teknik Destek

Enpara POS Destek hattına 0850 222 3663 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.

Görüntü problemleri, şarj problemleri, POS yazıcı arızası, bağlantı problemi, cihaz kartı okumama problemleri, finanswebpos arıza ve rulo malzeme diğer seçeneklerden birisi olduğunu müşteri temsilcisine belirttikten sonra teknik destek size bir öneri sunuluyor. Müşteri temsilcisi Enpara sanal pos ile ilgili tüm konularda sizlere destek sağlayacaktır.

POS Ürünleri ve Hizmetleri

Finans POS, Finans ADSL POS, Finans Mobil POS, Finans Temassız POS olarak oldukça fazla pos türü bulunmaktadır. POS’unuz sayesinde bilgilerinizde güncelleme sağlayabilir, hesap bakiyelerini ve iş yerinizin dâhil olduğu kampanyaları öğrenebilir, müşterilerinizin isteğine göre kampanya oluşumu sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yukarıda belirtmiş olduğumuz Enpara pos destek hattı numarasını arayarak müşteri temsilcisinden konu ile ilgili olarak tüm detaylı bilgileri almanız olacaktır.