Bim Dijital Kart Satışları

Bim geçtiğimiz günlerde dijital kart satışlarına başladığını duyurdu. Dijital kart nedir? Dijital kart ile ne alabilirim? Bim’den dijital kart nasıl satın alabilirim sorularını merak ediyorsanız yazımız size göre.

Türkiye’nin en büyük market zinciri olan BİM, internette alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler için dijital kart satışlarına başladı.

Dijital Kart Nedir?

Bim marketlerde satışa sunulmuş olan dijital kartlar ile internet üzerinden kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan kolayca alışveriş yapmanıza yarıyacak tek kullanımlık kartlardır.

Dijital Kart ile Neler Alabilirim?

Bim’den alacağınız dijital kartlar ile Google play, App Store, iTunes, Netflix ve amazon’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Google play store; Beğendiğiniz satın almak istediğiniz her türlü ücretli uygulamayı Bimden satın alacağınız dijital kart ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

App store ve iTunes; İos telefon kullananlar için App store’de bulunan ücretli uygulamaları ve iTunes’de satışa sunulan şarkıları kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Netflix; Film ve dizi izlemek için netflix üyeliğiniz olması gerekmektedir. Netflix üyeliği satın almanız için dijital kart kullanabilirsiniz.

Amazon; Dünya çapında büyük olan her çeşit ürünün mevcut olduğu amazon sitesinden kredi kartı ve hesap kartınızın bilgilerini paylaşmadan dijital kart kodunuz ile alışveriş yapabilirsiniz.

bim dijital kart satışları

Bim’den Nasıl Dijital Kart Alabilirim?

Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde yer alan aynı zamanda yurt dışına yayılan BİM marketlerden kolaylıkla dijital kart satın alabilir, alışverişlerinizde dijital kartı kullanabilirsiniz.

Size en yakın bim mağazasına giderek kasada bulunan personele Dijital kart satın almak istiyorum dediğinizde sizlere yardımcı olacaktır.

Bim 50 TL olan dijital kartlar;

  • Google play hediye kartı
  • App Store & ITunes hediye kartı
  • Netflix hediye kartı
  • Amazon hediye kartı