Aktifbank Pos Destek Hattı (0850 724 30 50)

Aktifbank Pos Destek Hattı 2020

Ülkemizde son günlerde adını sıklıkla duymaya başladığımız bankalardan birisi olan Aktifbank; PTT ile işbirlik olarak yürüttüğü kredi kampanyaları ile son tüketiciye ulaşma konusunda oldukça fazla yol kat ettiğini söyleyebiliriz. Bunun yanında yine iştiraklerinden birisi olan N Kolay ile de kredi ve mevduat alanında da oldukça fazla yeniliğe ve müşteriler için kolaylığa imza atmış durumdadır.

Bu yazımızda ise Aktifbank’ın sanal pos hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilere yönelik olarak bilgi aktaracağız. Aktifbank’ın paylaşacağımız müşteri hizmetleri numarası sayesinde sanal pos hakkında destek alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Aktifbank Çağrı Merkezi Numarası

İlk olarak Aktifbank müşteri hizmetlerinden bahsedecek olursak; banka ile ilgili her türlü istek, öneri ya da şikayetleriniz için yurt içinden arayacak kişiler 0850 724 30 50 numaralı hattan, yurt dışından arayacak müşteriler ise başına +90 ekleyerek yani + 90 850 724 30 50 isimli numaraya ulaşım sağlayabilirler. Aktifbank müşteri hizmetleri 7/24 olarak müşterilere hizmet sağlamaktadır.

Aktifbank Sanal Pos Destek Hattı

Aktifbank sanal pos başvurusu, işletmeyle ilgili bilgiler, sanal pos hakkında tüm sorunlar ve daha bir çok konu hakkında Aktifbank sanal pos destek hattını kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken yukarıda paylaştığımız numaraları aramak olacaktır. Böylelikle müşteri temsilcisi sanal pos hakkında sizlere gereken bilgileri iletecektir. Aktifbank müşteri hizmetleri sanal pos ve diğer tüm bankacılık işlemleri için zaman kısıtı olmaksızın siz değerli müşterilere yardımcı olacaktır.

Aktif Bank Pos Destek İletişim Numarası

Aktifbank pos cihazı kullanan üye iş yerleri pos cihazıyla ilgili sorun, problem yaşadığında 0850 724 30 50 pos destek iletişim numarasını arayarak sorun çözümünü gerçekleştirebilir.