Aktifbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi 2020

Aktifbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi 2020

Aktifbank ülkemizde 20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Çalık Holding tarafından kurulmuş olan Aktifbank  ile tüm işlemlerinizi Aktifbank müşteri hizmetleri aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda ise müşteri hizmetlerinden yararlanmanız açısından Aktifbank müşteri temsilcisine bağlanmanın en kısa yolunu açıklayacağız.

Aktifbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Aktifbank müşterileri çoğu zaman sıklıkla müşteri hizmetlerini şikayet etmektedir. Çünkü, arama sağladıkları zaman direk olan müşteri hizmetlerine bağlantı sağlanamamaktadır. Bu sebepten dolayı sizlere Aktifbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda yardımcı olmaktayız. Günümüzde özellikle passolig kullanan bireyler Aktifbank müşteri hizmetlerini sıklıkla tercih etmektedir. Passolig ile ilgili işlemleriniz için 7/24 müşteri destek hattını kullanabilirsiniz.

Aktifbank Müşteri Hizmetleri

Aktifbank müşteri hizmetlerine “444 30 50” ve “0850 724 30 50” numaralarından ulaşabilirsiniz. 7/24 olarak arama sağlayabilir ve aşağıdaki yöntemler direk olarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

  1. Aktifbank müşteri hizmetleri numaralarından birisini aradıktan sonra sesli komut sistemi karşınıza gelecektir. Yapmak istediğiniz işlemi belirterek devam edin.
  2. Kart şifre işlemleri için “1”i tuşlayıp sonra hemen ardından “0”ı tuşladığınızda anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  3. Kredi işlemleri için “2”yi tuşlayıp sonra hemen ardından “0”ı tuşladığınızda anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  4. Bankacılık işlemleri için “3”ü tuşlayıp sonra hemen ardından “0”ı tuşladığınızda anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  5. Bayi destek hattı için “4”ü tuşlayıp sonra hemen ardından “0”ı tuşladığınızda anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  6. Kampanyalar için “5”i tuşlayıp sonra hemen ardından “0”ı tuşladığınızda anında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Aktifbank müşteri temsilcisine bağlanma için istediğiniz menüyü seçip ardından “0”ı tuşlayarak rahat ve hızlı bir biçimde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.